Víťazné práce

Výtvarná súťaž Európskeho roka rozvoja 2015 - Náš svet, naša dôstojnosť, naša budúcnosť - bola v priebehu septembra 2015 vyhodnotená trojčlennou porotou, v zostave: Katka Jantáková (časopis Rebrík), Eva Klandúchová (SlovakAid - Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu) a Jakub Žaludko (Platforma mimovládnych rozvojových organizácií). V oboch kategóriách súťaže, boli vybrané tri víťazné diela a dve diela špeciálne ocenené porotou súťaže. Víťazi a víťazky v oboch kategóriách, boli pozvaní/é na Rozvojový deň 2015, kde boli ocenení/é. Ešte raz im aj týmto spôsobom gratulujeme a všetkým ostatným školám, žiakom a žiačkám a v neposlednom rade ich pánom učiteľom a pani učiteľkám - ďakujeme za participáciu v súťaži.

1. kategória (1. - 4. ročník)

2. kategória (5. - 8. ročník)

Výtvarná súťaž Európskeho roka rozvoja 2015 – Náš svet, naša dôstojnosť, naša budúcnosť – bola v priebehu septembra 2015 vyhodnotená trojčlennou porotou, v zostave: Katka Jantáková (časopis Rebrík), Eva Klandúchová (SlovakAid – Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu) a Jakub Žaludko (Platforma mimovládnych rozvojových organizácií). V oboch kategóriách súťaže, boli vybrané tri víťazné diela a dve diela špeciálne ocenené porotou súťaže.

Víťazi a víťazky v oboch kategóriách, boli pozvaní/é na Rozvojový deň 2015, kde boli ocenení/é. Ešte raz im aj týmto spôsobom gratulujeme a všetkým ostatným školám, žiakom a žiačkám a v neposlednom rade ich pánom učiteľom a pani učiteľkám – ďakujeme za participáciu v súťaži.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *